Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma nakliye hizmet sunumlarında ayrı bir yere sahip olan firmamız, sunduğu kaliteli hizmetlerde kullandığı yardımcı malzemelerin özellikleri sayesinde, başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Yapılan tüm hizmet sunumlarında temel hedef, nakliye talep eden şahıs ya da işletmelerin eşyalarının en üst seviyede korunması ve bu doğrultuda gerekli olan tüm tedbirlerin alınarak, eşyaların hasar görmesinin engellenmesidir. Sunduğumuz asansörlü nakliye hizmetleri de hedefimiz içerisinde yer alan işlemlerden bir tanesidir. 

Asansörlü Nakliyat Hizmetinin Faydaları

Nakliyecilik sektöründe sunulan hizmetlerin kalitesini ortaya çıkaran ve bu amaçla kullanılan yardımcı malzemeler arasında yer alan, asansör olarak ifade edilen taşıma araçları, firmamız envanterinde yer almaktadır. Eşyalarınızın bulunduğu mekanlara giriş çıkışların dar olduğu ya da merdiven boşluklarının büyük eşyaların taşınmasında zorluk çıkarttığı alanlarda, asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktayız. 

Bu hizmetimiz sayesinde hem eşyalarınızın dar alanda taşınması esnasında göreceği hasarlar engellenecek, hem de zamandan tasarruf edilerek nakliye hizmet sunumunda sürat kazanılacaktır. İşletmemizin ayrıcalıklı hizmeti olan bu uygulama, genelde balkonlardan ya da en uygun ve büyük ebattaki pencerelerden gerçekleştirilmektedir. Nakliye aracına yakın bir alanda kurularak eşyalar taşınacak alandan alınmakta ve nakliye aracına yüklenmektedir. 

İstanbul Asansörlü Taşıma Hizmeti Ayrıcalığı

İstanbul asansörlü taşıma hizmetini nakliye sektörüne kazandıran ve evden eve nakliye hizmetleri sunumu ibaresine ekleyerek faaliyetlerine devam eden işletmemiz, tüm uygulamalarında her zaman kaliteli malzemeleri kullanmak sureti ile müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.