Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı hizmeti aşırı dikkat gerektiren sanıldığı kadar kolay bir hizmet değildir. Çünkü taşınan eşyalar genelde maddi ve manevi değeri çok yüksek olan eşyalardır. Bu nedenle taşıma esnasında azami özen ve dikkat sarf edilmelidir. Öğle ki nakliye hizmetini her anı en iyi şekilde planlanmalı ve güvenlik önlemleri en üst düzeyde sağlanmalıdır. Bunu sağladığımızı ve her anımızda daha iyisini yapmaya çalıştığımıza emin olabilirsiniz.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul Parça eşya taşıma işlemi son derece profesyonellik ve koordinasyon gerektiren bir iştir. Normal olarak çok daha az eşya taşındığı için daha uygun olması gerekir. Ama bu uygunluk iyi bir planlama ile sağlanmaktadır.

Çünkü çok uzaklara götürülen birkaç parça eşyanın sırf maliyeti bir pahalı gelebilir. Ama bunun yerine aynı güzergâha giden birden fazla kişinin parça eşyalarını koordineli bir şekilde nakliyatı yapılırsa karşımıza son derece uygun maliyetli hesaplar çıkmaktadır. Tabi bunu yaparken de asla herhangi bir karışıklık yada zamanında teslim edememe gibi sorunların olmaması gerekmektedir.

Parça Eşya Parsiyel Taşıma

Firmamız bünyesinde bulunan tüm yetki belgelerine sahip özel olarak sürekli bakımlarını takip ettiğimiz taşımacılık için kasa aksanında çelik kasa, kasaiçi mdf gibi sistemleri kullandığımız araçlarla kaliteli hizmet sunuyoruz. Parça eşya parsiyel taşıma hizmeti profesyonel ekiplerce yapıldığı zaman oldukça uygun bir hizmet olmaktadır. Fiyatın uygun olması zaten bu hizmetin en cazip yanıdır.

Parça Eşya Taşımacılığı Kalite Her Şeydir.

Bizler eşyaların araç içine yerleşimini yaparken gidilecek istikametteki ilk adresin eşyalarını aracın en arka bölümüne yyüklemekteyiz. Böylece boşaltma sırasında hem zaman hem işgücü kaybını önlemekteyiz. Bir araca en fazla 2 parça eşya yüklemesi yapmaktayız. Araç içinde eşyaların birbiri ile karışmasını özel aparatlarla engellemekteyiz ayrıca bu aparatlar sayesinde eşyalarda hsasar oluşumunun önüne geçmekteyiz. Parça eşya taşımacılığı hizmetini ilk veren firma olmamız itibari ile bu işte tecrübe sahibiyiz.