Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi nakliyat ile bulunduğunuz ilden aynı il içinde başka ilçe yada mahalleye taşınmanız durumunda tercih edeceğiniz taşınma türüdür. Talep geldiğinde firmamızın sizlere sunacağı tüm hizmetleri dikkate alarak karar vermeniz taşınacak eşyalarınızın güvenliğinisağlama adına doğru olacaktır.

İstanbul Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Şehiriçi evden eve nakliyat firmamız uzman bilirkişiler evinize yönlendirilir ve sağlıklı, zarar görmeden eşya taşımacılığı için gerekli olan bilgiler ve notlar alınır. Evinizde ya da ofisinizde kaç oda bulunduğu, hangi tarz mobilyalar olduğu, eşyalar için kaç personel olması gerektiği, kırılacak eşya miktarına uygun koli adedini, giyim eşyalarınız için yeterli sayıda dolabın ya da askının bulundurulması, bulunduğunuz kat sayısını not alır. 

Eşyaları ne kadar büyüklükte ve genişlikte kamyonun alabileceğini ,aracın hem bulunduğunuz yere hem de yeni taşınacağınız cadde ve ya sokağa girip giremeyeceğini, eşyalarınızın asansörlü olarak mı yoksa merdivenlerden mi daha rahat olarak taşınıp taşınmayacağını vb. bilgiler not alınarak bu kriterlere uygun şekilde her şey ayarlanır. Fiyat bu ekspertizle belirlenir. Böylecene hizmet sonrası firma ile müşteri arasında yaşanabilecek bu huzursuzlukta bir nevi ortadan kalkar.

Şehiriçi Nakliyat Nakliye Firmaları

Belirlenen taşıma işleminden bir gün önce tekrar talepte bulunan kişilerle iletişime geçilir gün ve saat teyidi alınır taşınma günü geldiği zaman ise gerekli personeller ve malzemeler ile birlikte bulunduğunuz yere gelinir. Taşıma işlemi için temiz beyaz kağıtlara eşyalarınız sarılır. Gerekli kolilere temiz ve düzenli bir şekilde paketleme ve yerleştirme işlemine başlanır. Koltuklar, sandalyeler ve streçlenmesi gereken eşyalarınız streçlenir ve gerekli koruma güvenliği tüm eşyalarınız için sağlanır.

Eğer paketleme işlemini siz yapacaksanız firmamız personellerinin taşımasından kaynaklı herhangi bir sorun olursa eşyalarınız için sorumluluk bize aittir. Şehiriçi nakliyat şehir dışı nakliyata göre maliyet açısından daha uygundur. Taşıma yaptırdığınız firma için gerekli araştırmaları yaparak anlaşmanızı sağlayınız. Tüm eşyalarınızın yeni yerine gittiğine emin olmak için ayrıca koli sayısını not alınız.